CRT GRUP

Çeşitli sektörlerde ve insan kaynaklarına dayalı hizmet alanlarında Türkiye’de güvenilir bir iş ortağı olduğunu sürekli geliştirdiği kurumsal yapısıyla göstermektedir. Kurumların personel seçimindeki hassasiyetinin bilincinde olan CRT GROUP, hizmet verdiği iş ortaklarının profesyonel iş gücü istihdamını sağlamakta, aynı zamanda da istihdam ettiği personellerin yasal yükümlülüklerini üstlenerek insan kaynakları danışmanlığı, bordrolama, dönemsel ve esnek iş gücü temini hizmeti sunmaktadır.

CRT GROUP; Yeni açılan ya da faaliyette olan her ölçekte işletmeler, fabrikalar ve Turizm sektöründe uluslararası alanda başarıya ulaşmış birinci sınıf otellerin, tüm departmanları için İnsan kaynakları, bordrolama, seçme ve yerleştirme, sürekli kadrolarının dışında yer alan daimi, dönemsel ve esnek işgücü temin etmekte, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Yalnızca bugünü değil yarını da planlıyoruz…

Benimsemiş olduğumuz profesyonel bakış açısı yalnızca bugünü değil, geleceği de planlamamıza olanak tanıyarak yükselişimize katkı sağlamaktadır. Dürüst ve şeffaf iş anlayışımız doğrultusunda iyi bir kurumsal iş ortağı olma yolunda hareket eder, kurumlara nitelikli iş gücü sağlamamızın yanı sıra, sürdürülebilir büyümelerine de katkıda bulunuruz. Yılların verdiği tecrübeye bağlı olarak emek, özveri ve zaman toplamının oluşturduğu kalite odaklı profesyonel çözümlerimiz, bizi başarıya ulaştırırken; en iyi hizmeti sunmak için gelişen koşullar doğrultusunda kendimizi yenilemeye devam ederiz.

Doğru personeli, doğru yerde ve zamanda istihdam ediyoruz…

İnsana saygıyı ve hoşgörüyü esas alan kadromuz ile evrensel değerlere sadık, iyi bir kurumsal iş ortağı olma yolunda adımlar atar, taahhütlerimize bağlı kalır, en iyi sonuçları almak için kapasitemiz ve gücümüzle çalışırız. Doğru iletişim, çözüm odaklı yaklaşım, bilgilendirme, geri bildirim, dürüstlük ve kalite değişmez ilkelerimizdir. İnancımız ve cesaretimiz girişimciliğimizin temel unsuru olmuştur. Eğitim, mesleki bilgi, zamanı doğru kullanma, güvenilir olma gibi kriterler günümüzde işverenlerin personel seçiminde dikkat ettiği en temel unsurlardır. CRT GROUP, hizmet etmenin bilincinde olan nitelikli personelleri istihdam ederek, kurumların iş gücüne yapmış oldukları yatırımları faydaya dönüştürmelerine olanak sağlar.

Bugün CRT GROUP; 18. yılında 3000’ü aşkın daimi personeli, 700’ün üzerinde esnek iş gücü yapısı, CRTHUMAN, CRT Q.C. ve CRT ACADEMY gibi güçlü markaları ve Türkiye İş Kurumu ile ortak yürüttüğü İstihdam Garantili Turizm-Otel Servis Personeli Eğitim Sertifika Kursu ile sektörünün lider kuruluşudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir