CRT’ye Uluslararası Kalite Ödülü

CRT GROUP (BID) Business Initiative Directions İş İnisiyatifi Yönelimleri tarafından düzenlenen ‘Dünyanın En Büyük Kalite Zirve Ödülü’ olarak tanımlanan ‘Uluslararası Kalite Ödülü’ne Altın Kategoride layık görüldü.

28. kez verilen ödüller bu yıl , Broadway deki New York Marriott Marquis Hotel’de düzenlenecek törenle teslim edilecek. Törene farklı iş alanlarından gelen liderler, profesyoneller ile, 117 ülkeden gelen firma temsilcileri , Ekonomi, sanat , kurumsal imaj ve kalite uzmanlarının yanı sıra dünyanın önde gelen akademik ve diplomatik misyon temsilcileri katılacak. Ödül töreni medya muhabirleri, televizyon kanallarıı ve fotoğrafçılar tarafından takip edilecek.

Ödül alan şirketlerin seçiminde kalite yönetimleri, yenilikçi olmaları, pazar payı artışları, müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirme gibi konularda ve bu konuların birer yönetim kültürü haline gelmesinde liderlik örneği sergilemiş olmaları göz önünde bulundurulmaktadır.

BID, 117 ülkeye yayılan ve sektörlerinde kaliteye verdikleri önemle lider konumuna gelmiş şirket ve kurumları takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl altın, platin ve elmas olmak üzere 3 kategoride zirve düzenliyor.

Düzenlenen zirvelerde IQS (International Quality Summit Award-Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü); her şirkete, belirlenen sektörde liderlik, kalite, yenilikçilik, teknoloji, müşteri hizmeti ve memnuniyeti, sertifikasyon ve prestij konularında kurumsal başarı elde etmelerinden dolayı veriliyor. Söz konusu ödüle; kişi, kurum ya da kuruluşlar kendiliğinden aday olamayıp, ödül komitesi aylar süren aday belirleme sürecinde üniversiteler, ticaret odaları, büyükelçiliklerin görüş ve önerilerine başvuruluyor.

Türkiye’den, şimdiye kadar Abdi İbrahim İlaç, Digitürk, Doğuş Holding, Forex, Kardemir A.Ş, Garanti Yatırım, Vakıf Yatırım, Aktif Bank, İstanbul Halk Ekmek, İhlas Gazetecilik A.Ş ve İGDAŞ’ın layık görüldüğü bu ödülün sponsorluğu; dünyaca ünlü değişim ve pazar trendlerine eğilimli markalar, iş dünyası haberleri ve finansa odaklı 26 medya kuruluşu tarafından yapılıyor.

CRT GROUP’a, dünya çapında prestij kazandıracak dünyanın en büyük ‘Uluslararası Kalite Ödülü’nün kurumsal kimliğimizin uluslararası pazarlarda tanınmışlığını ve kalite bilincini artırmakla kalmayacağını insan kaynaklarına dayalı hizmet sektöründeki liderliğini de tescilleyecektir. Hizmet yelpazemizde ki dünya standartları ile uyumluluğunu belgeleyen bu ödül hem bizim hem de Türkiye için bir övünç kaynağıdır.

25 ve 26 Mayıs 2014 tarihinde New York Manhattan’da düzenlenecek Uluslararası Kalite Kongresi’ndeki ödül takdimine, CRT GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Sn, İsmet CERİT iştirak edecektir.

CRT GROUP

PR