CRT HUMAN İnsan Kaynakları diğer grup şirketleriyle birlikte CRT Group altında birleşti.

CRT HUMAN yenilenen yüzü ve kurumsal bakış açısıyla yılların verdiği tecrübe ve profesyonel hizmet kalitesiyle İnsan kaynakları, Bordrolama, Seçme ve Yerleştirme, Dönemsel ve Esnek işgücü temini, Danışmanlık hizmetlerinde işletmelere maksimum fayda sağlamaya devam etmektedir CRT HUMAN insan kaynakları çözümlerinde uyguladığı sistem ve yöntemlerle kaliteli ve fark yaratan ve aynı zamanda hizmet vermekte olduğu Turizm otelcilik sektöründe ilk akla gelen firma olmayı ilke edinmiştir.

CRT HUMAN hizmet verdiği sektörün insan kaynakları çözümleri için ihtiyaçlarını doğru analiz ederken farkı müşterilerinin farklı çözüm taleplerini de doğru değerlendirerek doğru iletişim teknikleri ile de kısa zamanda doğru çözümlere ulaşmayı görev edinmiştir.

CRT HUMAN İşletmeler için geliştirdiği esnek iş gücü modeliyle birlikte çalıştığı işletme ve kurumlarla çözüm ortağı statüsünde uzun vadeli, güvene ve iş birliğine dayalı ilişkiler kurmaktadır. Sektöründe öncü kuruluşlardan biri haline gelen CRT HUMAN işbirliği içersinde olduğu işletmelerin geleceğe dönük esnek planlar yapabilmesini sağlamaktadır. CRT HUMAN 16 yıllık deneyimiyle adaylarının işe alım süreçlerini gelişmiş altyapısı ileri görüşlü insan kaynakları stratejileri ve uzman insan kaynakları yöneticileri ile gerçekleştirir.