Untitled

Neden Outsourcing – Neden CRT GROUP?

  • Maliyet Tasarrufu: İnsan Kaynakları departmanlarının, eğitim, üretim,kontrol,nitelikli  İnsan Kaynakları  bordrolama personeli temini gibi tüm bordrolama süreçlerini kapsayan maliyetleri tamamen ortadan kaldırır. Bu süreçlerin tamamını CRT GROUP uzman kadrosuyla en verimli ve ekonomik olarak şirketinize sunar.
  • Verimlilik: Firma ana işine yönelerek verimliliğini arttırır ve personel  bordrolamadan kaynaklanan zaman kaybı da ortadan kalkmış olur.
  • Doğruluk: Firma veya işletme konusunda uzman kanun ve mevzuatlara en güncel haliyle hakim, her türlü donanım,bilgi ve tecrübeye sahip CRT GROUP ile çalıştığı takdirde bugün ve yarın oluşabilecek tüm olumsuzluklardan arınmış olur. Aynı zamanda firma outsorce hizmetini CRT GROUP gibi uzman bir şirketten alarak kendi İnsan Kaynakları departmanında oluşabilecek personellerin izin,hastalık,işten ayrılma gibi durumlarda iş aksaklığı gibi bir durumla karşı karşıya kalmayacaktır.
  • Hız: Uzman bir ekiple çalışan CRT GROUP aynı zamanda teknik ve teknolojik alt yapıyı da kullanarak bordrolamada hız ve doğru tutarlılık sağlamaktadır.
  • Güvenlik: İşlenen bordrolar, üçüncü şahısların bilgi almalarının engelleneceği bir gizlilik içerisinde isteğinize ve iş yapınıza uygun bir şekilde size ulaştırılır.Personellerinizin izin-istirahat-kıdem-ihbar v.s. gibi tüm süreçleri CRT GROUP’un uzman kadrosu tarafından takip edilir.
  • Raporlama: İsteğinize ve iş yapınıza uygun bordro raporlarını belirleme ve uygulama olanağına sahip olarak dilediğiniz zaman ister bir tek personel veya depertmana ait,isterseniz tüm çalışanlarınızın detaylarını görebileceğiniz raporlar en hızlı şekilde size ulaştırılır. (İzin hakları-devamsızlık-kıdem ihbar hakları v.s. gibi)
  • Gizlilik: Bilgi güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak ücretlerin ve çalışanlara ilişkin kayıtların gizli tutulması sağlanır.Şirketinize veya çalışanlarınıza ait kişisel ve mali bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıs ve firmalarla örnek göstermek amacıyla bile olsa paylaşılmaz.
  • Yasal Sorumluluk: Bordro prosesi içerisinde gerçekleştirilecek olan her türlü aktivitenin tüm yasal sorumluluğu, karşılaşılabilecek olan cezaların tazmin edilmesi, yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve hataların giderilmesi CRT GROUP’a ait olacaktır. Personellerin çalışmaları ile karşılaşılabilecek her türlü hukuki konu ile ilgili CRT GROUP’un uzman hukukçuları süreci kanun ve mevzuatlara bağlı kalarak takip edecektir. Böylece hukuki yasal süreçle uğraşarak hem maddi hemde manevi kayıptan arınmış olacaksınız.
  • Sonuç: Bırakın insan kaynakları ve bordrolama süreçlerinizi biz takip edelim. Siz ana işinize yoğunlaşarak amansız rekabet ortamında bir adım önde olun…..