Shangri-La Hotels and Resorts’u Recep Tayyip Erdoğan açtı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla, Kerry Holdings Ltd. ve Kerry Properties Ltd.’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Kerry Group’un Başkan Yardımcısı Mr. Beau Kuok ve Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılışa; siyaset, iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı.

Asya kültürünün zarif dokunuşlarıyla tasarlanan, üstün servis kalitesi ve konukseverlik anlayışıyla konaklama sektörüne farklı bir boyut getiren Shangri-La Hotels and Resorts, Paris’in ardından Avrupa’daki ikinci otelini 11 Mayıs 2013, Cumartesi günü İstanbul Beşiktaş’taki eski tütün deposunun yerinde açtı.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, şık düğünler için şehirdeki ilk seçeneklerden,

Otelin iki muhteşem balo salonunun kapasitesi 100 ile 550 kişi arasında

Düğün gününüzün rüyalarınızın gerçekleştiği gün olmasını sağlamak üzere, düğün uzmanları düğün ve davetinizle ilgili tüm hizmetleri baştan sona sizin için yönetir ve koordine eder.

Toplantı yerleri arasında harika bir şekilde hazırlanabilen Shangri-La Balo Salonu ve salonun dışındaki fuaye alanı yer alır. Daha samimi davetler  için bir dizi etkinlik salonu hizmetinizdedir.

CRT Group Shangri-La Hotels and Resorts’ un çeşitli departmanlarında esnek işgücü temini, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Daima ilgili olan, profesyonel  ekibi her türlü ihtiyacınızın karşılandığından emin olacaktır. Yemek ve düzenleme ne olursa olsun, tek noktadan tüm planlama hizmetlerinin verilmesi tüm etkinlikleri görkemli kılar.

Shangri-La Hotels and Resorts, Paris’in ardından Avrupa’daki ikinci oteli olan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Amerikan Forbes dergisinin Çin’den Kenya’ya, Londra’dan Manhattan’a kadar birçok şehri kapsayan 2013 yılında heyecanla açılması beklenen top 20 Otel Listesi içinde yer alıyor.